The TEAM

Hello,
It’s RXD

Dovoľte mi, aby som predstavil seba a mojich priateľov. Volám sa Richard ale vystupujem pod nick-om RXD, čo je skratka môjho mena (RiXarD). X=CH v ruštine :) Spolu s priateľmi vlastníme "pravdepodobne" najväčšiu zbierku diskografie skupiny OCEÁN a ostatných "post projektov". Snažíme sa fungovať na princípe, aby "každý mal všetko".

  • Komplet diskografia OCEÁN
  • (skoro)Komplet diskografia SHALOM
  • Komplet diskografia LORIEN
  • Komplet diskografia FICTION

The TEAM

Venuje sa zbieraniu kvalitnej hudby.Depeche Mode je taktiež jeho srdcovka, hlavne veci vydané MUTE CS:) Má z nás najviac promo singlov Petra Muka :)

PUXO má dar rozoznať jednotlivé edície.Má neuveriteľnú zbierku farebných mutácii CD Pyradmida snú, o ktorej pravdepodobne nikto ani len netuší, že existuje :)

Majo je naša krv...fanatik ako my...bojuje s rozširovaním svojej zbierky ako sa len dá...

S Adránom, Puxom aj Mariánom som sa zoznámil vďaka Aukru...ako fanatici sme sa tam "pobili" o rôzne vydania CD,LP a podobne. O to srdečnejšie bolo naše osobné zoznámenie...Ale stále mi závidia zopár vecí typu Brány Vzkazů Digipak :D

Áno, aj TY môžeš byť súčasťou nášho teamu. Ak máš záujem, kontaktuj nás!

1. Náš cieľ je jasný - mať komplet diskografiu, t.j. všetky oficiálne vydania na všetkých nosičoch, vrátane všetkých reedícií a napr. jemných farebných mutácii, ktoré sme zistili pri CD Pyramida snů 1991 OPUS.

2. Naša zbierka je najväčšia iba vďaka tomu, že ju budujeme traja. Každý z nás je vlastníkom nejakého "skvostu". Myslím, že je už nereálne, aby sme dospeli do stavu, keď každý z nás bude mať všetko.

3. Je toho viac, čo nám chýba. Napr: kazeta Fiction - Noc a Den, Shalom - Léto měsíců "Made in Germany", chalanom chýba Shalom - Brány Vzkazů Digipak...